Skip to content

Kde stáhnout demo hry Aliens vs Predator 3

26 července, 2010

Abyste si mohli zahrát demo, kde můžete vyzkoušet hrát za všechny tři rasy, teda za mariňáka, predátora i za vetřelce, musíte si nainstalovat STEAM. Je to platforma, kde můžete nakupovat hry online a po zaplacení si hru hned stáhnete a můžete hrát! Demoverzi hry Aliens vs Predator 3 si samozřejmě můžete stáhnout zdarma, stačí si u STEAMu zdarma založit účet a to na adrese: http:// store.steampowered.com/app/34200/

Tam stačí kliknout na Install Demo a poté, pokud již STEAM nemáte, tak klikněte na I don´t have Steam. Dále se vám stáhne do počítače stáhne malý soubor, na něj klikněte a zahájí se instalace. Stačí si založit účet, zadat email a pak už jen stáhnout samotné demo hry. Hru pak spustíte na panelu Steamu na záložce My games pravým tlačítkem na název hry a pak Launch game.

Stáhnul jsem si demo, jak mám hrát?

Hrát můžete pouze online deatchmatch, tedy všichni proti všem. K dispozici je pouze jedna mapa – rafinérie. Hraje max 8 hráčů. Přitom každý si může vybrat, za jakou rasu bude hrát. Každá má nějaké své výhody. Tak třeba alien vidí nepřátele ve svém okolí, může dobře skákat a lézt po stěnách. Mariňák může používat radar a také různé zbraně. Predátor má různé módy pro vidění, nejsilnější zbraně a může se maskovat.

Hru spustíte kliknutím na Start game –> Player Match –> Quick Match –> Start Game. Poté se začnou hledat spoluhráči. V dalším okně si již můžete vybrat, za jakou rasu budete hrát a to kliknutím na obrázek mariňáka, vetřelce nebo predátora. Další nastavení nejsou možná. Poté se spustí samotná hra. Ta trvá vždy 10 minut.

Je dobré, vyzkoušet hrát za všechny rasy. Při střelbě miřte na hlavu, je to nejúčinnější. Vetřelec se může skrývat v temných místech. Nejlepší zbraň pro mariňáka je v hlavní místnosti, na horní plošině, kde najdete celkem tři zbraně. Jedná se o těžký kulomet s automatickým zaměřováním. Zbraně se mění podržením klávesy E.

Ovládání hry pro mariňáka:
pohyb klasicky WASD, skok – mezerník, běh – Q, výměna zbraně – E (musíte stát přímo nad zbraní), světlo – T, injekce zdraví – H, útok zbraní – mouse 3, střelba – levé tlačítko myši, alternativní střelba – pravé tlačítko myši (např. u brokovnice pokud seberete další náboje můžete střelit dvojitě). Také je dobré sebrat žlutě označené granáty, které můžete vystřelovat ze základní zbraně jako alternativní střelbu.

Ovládání hry pro predátora:
pohyb klasicky WASD, skok – mezerník, běh – Q, maskování – R, pro možnost dlouhých skoků je třeba držet levý shift a poté se někde zaměřit (ne moc daleko) a když se zobrazí takový červený „válec“ tak zmáčkonut mezerník a predátor skočí na vybrané místo. Při držení shiftu také predátor vidí, kde jsou jeho zbraně. Ty může vzít opět přidržením E nad zbraní. Predátor útočí levou myší, podržením pravého tlačítka myši dojde k silnějšímu útoku. Podržením obou tlačítek blokuje úder. Pokud se dostanete do blízkosti nepřítele, můžete ho chytit (zobrazí se nápis) stiskem klávesy E. Poté můžete nepřítele vykostit . Dále můžete aktivovat speciální vidění zaměřené na mariňáky nebo na vetřelce – klávesou F. Pokud seberete nějakou zbraň (miny, laser nebo oštěp), ty se vystřelují prostředním tlačítkem myši jako mouse 3. Pokud chcete laser zaměřit na nepřítele, je třeba chvíli tlačítko mouse 3 podržet. Zdraví si doplníte stisknutím H. Poslední schopností predátora je přiblížit si vidění – zoomovat a to pomocí klávesy Z. Je toho opravdu hodně, predátor je opět nejsilnější postavou ve hře . Pokud vám dojde energie, stačí přijít k terminálu (v demu jsou celkem tři) a stisknutím E si energii dobijete.

Ovládání hry pro vetřelce:
pohyb klasicky WASD, skok – mezerník, běh – Q, lezení po stěnách a stropu – držet mouse 3, útok pařátem – mouse 1 a druhý silnější útok mouse 2. Pokud se k někomu přiblížíte, stiskněte E a pak nepřítele chytíte a můžete ho rozdrtit.

Související články

There are no related posts on this entry.

Komentáře

  1. blbec 22 září, 2010

    dobry den steam uz mam ale nevym co mam napsat do vylhledavace prosim pomoctemi

  2. alpos 2 března, 2011

    vubec nikde jsem to na steamu nenasel

  3. Divočák 14 března, 2012

    Jde v té hře i singleplayer demo?

Přidat komentář

Nutné vyplnit

Nutné vyplnit

Volitelné