Skip to content

Videa ze hry Aliens vs Predator 3

26 července, 2010

Přinášíme několik video trailerů. Trailer s příběhem ke hře, kde se dozvíte jak se o co vlastně jde a jak k tomu došlo, dále ukázku ze hry, ukázku hraní za mariňáka a parádní akci kde mariňáci nikoho nešetří.

Story trailer

Ukázkový herní trailer

Ukázka hry mariňáka

Mariňácká řežba

Související články

Komentáře

 1. Svoboda Václav 28 prosince, 2010

  Napiš sem svůj komentář
  Musím uznat, že videa jsou naprosto úchvatná….., jen se nějak nemohu propracovat k tomu demíčku (které je inzerováno před vstupem na tuto stránku), což mne mrzí. Ale nevadí! I tak jsem rozhodnut si tuto kultovní hru zakoupit. Děkuji za impuls. Vája

 2. Zedňa 12 března, 2011

  Tak to ja si ji koupil a myslím si že hratelnost je uchvatna. nemel sem problem s ovládáním. Je sice pravda že chvili trvá než si zveknes ale je to obmba hra. Tak určitě neváhejte a kupte :–) peace Zedňa

 3. luboš panták 2 května, 2011

  tuhle hru mám je nejlepší ze všech co jsem kdy hrál nejlepší je to hrát za predátora ale za aliena je to taé dobré ale za člověka mě to nebaví

 4. Mirvald 18 července, 2011

  Hele Luboši to s tebou souhlasim,za predatora je to dobry,neviditelnost hodne zbrani mody videni a tak.Vetrelec je originalni potvora rychla silna,proste neco.ale ten marinak to je jako kdyby jsi hral counter strike,call of duty,medal of honor.Marinak je proste stara znama okoukana postava ktera je v kazdy druhy hre.Ale ti dva druzí,to je cista originalita (az na par veci)

 5. milan voják 23 září, 2011

  Je to nejlepší hra.

 6. alien 21 října, 2011

  ja si tuhle hru koupím je to pro mě nej.hra ze všech.hej hoši budete hrat online??ja se tam budu jmenovat zeorginas ahoj všichni!!

 7. hnus 27 listopadu, 2011

  dvojka cool ale tohle má jen hezký kabát nuda,bez napětí balet shit!!

 8. hnus 27 listopadu, 2011

  hudba na hov.. vůbec nedoplnuje atmosféru a celý děj je vlastně žáden není

 9. hnus 27 listopadu, 2011

  navíc ty zvuky a ty pohyby vetřelců jak jednička přímý útok až do konce není facka a trapné lození okolo

 10. denis damek 11 dubna, 2012

  jeto dobra hra

 11. tahle hra je nejlepší dostal sem jí k narozeninám z mích her má nejlepší grafiku rozhodně doporučuju všem nejvíc mě baví hrát za vetřelce a predátora z marinákem hraju v multiplaieru ale jinák se mi líbí : )

 12. dobrá hra všem doporučuji : )

 13. Martin 28 prosince, 2014

  Můj názor je následující: Po grafické stránce je hra super, i zbraně vypadají pěkně nicméně hratelnost je katastrofální. Jestli něco na střílečkách opravdu nenávidím, tak je to nereálnost. Moje oblíbená postava je mariňák a doporučoval bych tvůrcům, aby občas navštívili hodiny tělocviku a uvědomili si, že je absolutně komediální, aby mariňák po uběhnutí cca 15 metrů byl úplně hotový. Díky tomu, že je postava tak nereálně pomalá je multiplayer takřka nehratelný. Stejně tak nechápu velké prodlevy ve střílení. Můžete mačkat myš jak idioti a než začne puška střílet je po vás. Co je ale to nejhorší jsou dorážecí údery vetřelců a predátorů. Sranda je, že jakmile vás chytne, jste automaticky mrtví bez možnosti, aby vás třeba parťák zachránil (příklad: predátor chytne mariňáka pod krk a chystá se mu do břicha zarazit bodce. Stojím vedle něj a ihned po tom, co vidím jak jej chytil, napumpuju do predátora dvě rány z brokovnice aby jej pustil. Bohužel je to k ničemu, protože jakmile vás jednou chytne, jste automaticky mrtví, což je ale nesmysl.) Další sranda je, že pokud predátor nebo vetřelec mariňáka srazí k zemi, je téměř na 100% mrtvý protože je tak pomalý, že než s zvedně je konec. Pomineme-li skutečnost, proč třeba nestřílí i když leží na zádech, což je v reálu naprosto normální věc, zvláště, když vám jde o život….. A takových věcí je ve hře opravdu plno, jakož i asi největší absurdita celé hry = nemožnost zakleknutí (toto může udělat jen idiot, co nikdy nedělal střílečku). Škoda, že je to tak odfláknuté, protože jinak by to byla asi nejlepší sci – fi střílečka.

Přidat komentář

Nutné vyplnit

Nutné vyplnit

Volitelné