Vodotěsné Pet Stelivo pro Kočky Mat EVA Double Layer Stelivo pro Kočky, Odchyt domácí Zvířata Mat Podložka Dno Non-skluzu Pet Stelivo Cat Mat Podlahy

227.08 Kč Doručení zdarma

Štítky: postele psa, pes produktu, pet produktu, tkaniny pes, taška pet, kočka "feeder", Kočka, kočka oblečení, látkové zvířátko, kočka hadříkem.

Popis

  • Materiál: Gumové
  • Typ: kočky
  • Značka: LISM

Stelivo pro kočky Mat Vodotěsné Double Layer Stelivo Mat Pasti Vrh z Krabice a Tlapky

Kočičí Podestýlky Box Mat - Naše kočka vrh rohož trapper je dual-layer strukturované. Horní vrstva je navržen s otvory pro padající odpadky a odrazit moči. To mimo nylon hranice může absorbovat nadměrné moč.

Pasti Vrhu Od Kočky Tlapky - Vrh padá přes honeycomb otvory do dvojité vrstvy mat a zůstane stabilně. Pokud je vaše kočka měla nehodu a můžete ho uklidit celkem rychle.

Snadné Otevření Hrana Se Čistí - Snadné otevřený okraj umožňuje snadné čištění pod umyvadlo hlavy, sprchová hlavice, nebo setřást. Také, okraj je šitý, který umožňuje snadné dumpingu.

Super Měkký EVA Materiál - Basen kočka mat skončil s non-toxické měkké pěnové gumy EVA, neznamená, že vaše kočky tlapky nepříjemné jako jiné podložky.

Vodotěsný a Super Lehký - Náš vrh mat má vodotěsnou vrstvu, která zabraňuje moči z namáčení ve spodní vrstvě.

Super lehký kvalitní gumové odolává poškrábání a drápat non-skluzu spodní je vyroben pro grip pro zvýšenou stabilitu.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení