3M Zatahovací Selfie Stick s Odnímatelným Stojanem pro DJI OSMO Kapsy Insta 360 ONE X Univerzální Extra Dlouhé Hliníkové Samospoušť

855.57 Kč 692.93 Kč Doručení zdarma

Štítky: gimbal smartphone, insta360, mini pc stick, insta360 jedna x2, selfie stick, pro osmo kapsy, 360 insta, diy dji osmo, fotoaparát vlog, příslušenství osmo akce.

Popis

  • Původ: KN(Původu)
  • Komunikace: Pevné
  • Balíček: Ano
  • Max Extened Délka (mm): 3M
  • Nakonfigurován pro(Adaptace): SMARTPHONY
  • Číslo Modelu: Selfie Stick
  • Materiál: Hliník,PC
  • Podpora Dálkového Ovládání: Ano
  • Délka ve složeném stavu (mm): 565mm
  • Značka: Rondaful

Body:

1、Kompatibilita: ruční selfie hůl pro OSMO Kapsy, vhodné pro téměř jakýkoliv smartphone mezi 2.16-3.35" (55-85 cm) široký.

2、Vysoce rozšiřitelný, přenosný a nastavitelný: 56.5 cm skládací velikost a 3M na délku, což vám umožní pořizovat perfektní fotografie ze všech úhlů.

3、Splnit vaše různé scény: Toto je ideální přístroj pro snímání/sledování videa, tváří v tvář s přáteli nebo cestovat, rodinné oslavy, noci ven, pěší turistika, dovolená, promoce, večírky, živé vysílání a další.

4、Vysoce kvalitní materiál: hliníkové slitiny materiálu, je stabilní a odolné. Rukojeť povrch je speciálně upraven a velmi pohodlně se drží.

5、Zatahovací a self-timer stick pro mobilní telefony, flexibilní a přenosný, snadné ukládání.

Vlastnosti:

1. Kompatibilita: ruční selfie hůl pro OSMO Kapsy, vhodné pro téměř jakýkoliv smartphone mezi 2.16-3.35" (55-85 cm) široký.

2. Vysoce rozšiřitelný, přenosný a nastavitelný: 56.5 cm skládací velikost a 3M na délku, což vám umožní pořizovat perfektní fotografie ze všech úhlů.

3. Splnit vaše různé scény: Toto je ideální přístroj pro snímání/sledování videa, tváří v tvář s přáteli nebo cestovat, rodinné oslavy, noci ven, pěší turistika, dovolená, promoce, večírky, živé vysílání a další.

4. Vysoce kvalitní materiály: hliníkové slitiny materiálu, je stabilní a odolné. Rukojeť povrch je speciálně upraven a velmi pohodlně se drží.

5. Zatahovací a self-timer stick pro mobilní telefony, flexibilní a přenosný, snadné ukládání.

Parametr:

Rozměry: o 300 cm/9.84 ft

Materiál: hliníkové slitiny

Barva: Černá

Balení: OPP taška

Použití: je To ideální přístroj pro snímání/sledování videa, tváří v tvář s přáteli nebo lov cestování, rodinné oslavy, noci ven, pěší turistika, dovolená, promoce, večírky, živé vysílání a další. Přidat zábavy do vašeho života.

Seznam:

Selfie stick*1

Příslušenství*1

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
The Kukuvka 2020-12-01

Everything is okay

Přidat recenzi

Hodnocení