Bafang G062 48V1000W Elektrické Kolo Fat Bike Motorový Kit Šroub Volnoběžného Motory, Konverzní Sady Kotoučové Brzdy na Sněhu Kolo

9 061.73 Kč 8 336.79 Kč Doručení zdarma

Štítky: ebike výkon motoru, 1000w motor, motor bafang, bicycl, bldc, Bafang 350w, Střídavý, db9, Kit 750w, náboj kola motor.

Popis

 • Zobrazení: 850C
 • Regulátor: 48V25A
 • EB-BUS kabelu: 1T4
 • Škrticí klapky: palec plynu
 • Původ: KN(Původu)
 • Zadní Motor Způsob Instalace: Šroub Volnoběžného
 • PAS: v12
 • Typ Motoru: Střídavý Převodový Náboj Motoru
 • brzdový senzor: Brzdy-2
 • Napětí: 48V
 • Značka: BAFANG
 • Příkon: > 400w
 • SKU: ENA-1000W-20-TUK-48,ENA-1000W-26-TUK-48,ENA-1000W-NE-RIM-TUK-48
 • Design: Střídavý
 • Certifikace: CE

EUNORAU hub motor soupravy mají 36V250W verze, 36V350W verze, 36V500W verze, 48V500W verze a 48V1000W verze. 250W verzi, 350W verzi a 500W verze jsou pro použití na ulici, 1000W verze je určena pro off road použití. 250W kit s předním a zadních kol motorem, sin-wave kontrolér a barevný LCD displej s USB konektorem. 350W kit s zadní kolo motor, sine-wave regulátor, snímače momentu a barevný LCD displej s USB konektorem. 500W kit s předním a zadních kol motorem, sin-wave kontrolér a barevný LCD displej s USB konektorem. Na 1000W kit s předním a zadních kol motorem, sin-wave kontrolér a barevný LCD displej s USB konektorem. To bude váš život s zábavu po provedení kole do elektrické, všechny díly jsou kompatibilní s BBS motor kit od Bafang, takže si můžete vybrat BBS motor, náhradní díly pro tento náboj motoru kit. Pokud máte motor a baterie už můžete koupit regulátor nastaví z EUNORAU obchody.

Rozdíl Mezi BTN&ENA Kit Systém

Položky

BTN KIT SYSTÉM

ENA KIT SYSTÉM

Motor

Pracuje s Shengyi A motory Bafang

Pracuje s Shengyi A Bafang motory,Více tichý

Baterie

Žádná komunikace mezi baterii a regulátor

UART 5.8 komunikace mezi baterii a regulátor

Regulátor

Všechny kabely přerušený vodič(Bez úvazku)

HIGO Vodě odolné konektory s Kabelového

PAS

Všechny různé snímače PAS

Pracuje pouze s double hall PAS senzor nebo senzor točivého Momentu

Zobrazení

KT LED&LCD

Všechny ENA(UART) Zobrazuje Více display pro volitelné

Brzdy

Všechny různé brzdový senzor

Všechny různé brzdový senzor

Škrticí klapky

Všechny různé škrticí klapky

Všechny různé škrticí klapky

1. 48V1000W bafang zadní šroub volnoběžného tuku motor s 20/26inch ráfku

2. 48V25A sin-wave řídící jednotka(žádný hluk)

3. 850C/DPC-14 barevný TFT displej

4. EB-BUS kabel 1T4(stejné jako BBS)

5. Pravý Palec plynu

6. V12 PAS(snadná instalace)

7. Brzdy-2(keep your bike originální brzdové páky)

8. Řadič Pole

Q: Cla:

A: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena.

Q: Barevný Rozdíl:

A: obrázky ukazují v našem obchodě jsou přijímána na základě skutečného produktů. Kvůli jinému monitoru a jas,mohou existovat normální nepatrný barevný rozdíl, prosím, nenechávejte špatnou zpětnou vazbu, nebo vrátit zboží nás bez nás kontaktovat.

Q: Dodací Lhůty:

A: Pokud produkty stále v tranzitu, a dodat čas bude vyprší, laskavě kontaktujte nás, budeme prodloužit dodací dobu pro vás. Nebo pokud produktů je ztracen v tranzitu, prosím, kontaktujte nás, budeme dělat plnou náhradu nebo odeslat stejné produkty pro vás co nejdříve.

Q: Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Q: Vadné Výrobky:

A: Prosím, přihlaste na přepravní doklad, pokud produktů je vadný, je lodní společnost, odpovědnost, prosím, vyfotit pro nás a budeme se náhrady na vás.

Q: Návrat Politika:: přijímáme vrátit na výrobky.Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 7 dnů po obdržení.Aby byly způsobilé pro návrat, musí zákazníci obdrží výrobek ve 100% nové, Re-prodejného stavu.Zboží není způsobilé pro vrácení peněz, pokud to má být sestaven, jel, nošen, použit, zneužit, poškozen jakýmkoli způsobem.Zboží musí dorazit kompletní, včetně záruční karty, manuály, doplňky, propagační materiál, a v původním obalu.Zákazník musí iniciovat vrácení zásilky zboží do 7 dnů od data nákupu a platit za přepravní náklady na EUNORAU sklady. Budeme dokončit inspekci do 5 dnů po obdržení produktu.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Ustanovení, budeme odmítnout vrácení peněz.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Doložky, jsme se dohodly na vrácení zaplacené částky.

Q:Jak mohu změnit něco balení seznam?

A:můžete poznámku váš požadavek při objednávce nebo odeslat zprávu pro nás, pak můžeme změnit zdarma.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 4.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení