DC 12V 24V 48V 10 1 Kanál RF Bezdrátové Dálkové Ovládání 1 Přijímač A 1 Vysílač 1 klíč self-lock režimu

270.12 Kč 221.46 Kč Doručení zdarma

Štítky: glade, nanomist, airwick, koriandr olej, h2o, osvěžovač vzduchu míč, thun, osvěžovač vzduchu rozprašovač, air refresh, osvěžovač vzduchu tekutý.

Popis

  • Balíček: No
  • Kanál: 1
  • Číslo Modelu: MYK-724
  • Použití: Univerzální
  • Bezdrátová Komunikace: RF
  • Frekvence: 315 MHz
  • Značka: STOLETÍ AOKE

Aplikace rozsah:

Tento produkt je obvykle aplikován na multi-kanál, elektrické okna a dveře, obyčejný elektronický zámek, spínač, elektrické garážová vrata, okna, zdvihací zařízení ,průmyslová automatizace a řízení, všechny druhy anti-krádeže alarm ,zabezpečení a dalších oborů .Dálkový ovladač podporuje použití tvoří kompletní sadu bezdrátové inteligentní systém dálkového ovládání .To má širokou škálu použití.

Specifikace:

Provozní Napětí: DC12V-48V

Provozní Proud: 6Ma

Provozní Frekvence: 315,433 MHz ( Frekvence může být upravena, pokud tam je žádné informace, bude 315 MHZ )

Provozní Teplota: -10C ~ +60C

Citlivost přijímače: -105dBm

Výstupní Proud: 10A

Kód :Učení kódu .

Výstup pracovní způsob:

Self-zamykání: Připojte jumper na T. (Self-zamykání ovládání režimu :Stiskněte vypínač je na zatížení, stiskněte stejné spínač opět je odpojit zátěž .Třeba jeden kanál, přepínač a jeden tlačítka dálkového ovladače.)

Jog---vysekávání szp není obsazena, jumper ne připojit buď. Stiskněte vypínač je na zatížení ,uvolnit je, aby odpojit zátěž. Také je třeba jeden kanál, přepínač a jeden tlačítka dálkového ovladače.)

Inter-zámek------- Připojte jumper na L (Stiskněte vypínač je na zatížení , stiskněte další spínač k odpojení zátěže . (Třeba jeden kanál, přepínač a 2 tlačítka dálkového ovladače.)

Učení a odstranit metodou:

1 .Tam je učení tlačítko na ovládacím panelu dotykový spínač, tlačítko se používá k učit se a odstranit kód.

2 .Stiskněte a podržte učení tlačítko po dobu tří sekund. Když kontrolka bliká, jsme se vstoupit do učení státu. Stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovladači, aby vysílal signál, kontrolka bliká dvakrát a vypnutí .To znamená, naučíte to úspěšně.

3 .To může učit více než 12 KS 2262 nebo 1527 čip s různými kód bezdrátové dálkové ovládání.

4. Odstranit dálkové ovládání metoda: stiskněte a podržte učení tlačítko přibližně 8 sekund, indikátor se změní na off, pak kód, který jste se naučili předtím, než budou odstraněny.

Balení Obsahuje:

1 x Přijímač

1x Vysílač

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení