Broadlink Nejnovější SP4L Wifi zásuvka Timer Zástrčka Zásuvka Inteligentní Domácí Automatizace Ovládání APLIKACE práce s Alexa Google Siri Domů

377.61 Kč 268.18 Kč Doručení zdarma

Štítky: broadlink sp4, broadlink sp3, alarm broadlink, broadlink rm4, základní venalisa, broadlink zásuvky, domů siri, BestCon, broadlink, hts2.

Popis

 • Max Rychlost: N/A
 • Číslo Modelu: SP4L
 • Gyro: N/A
 • Značka: broadlink
 • Bezdrátový standard: Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n
 • Funkce: Dálkové Ovládání Časovač EU,USA zásuvka
 • Typ: US/EU Standard
 • světlo: led noční světlo
 • Model: SP4L Wifi Inteligentní Zásuvky
 • Kontrolní Kanály: 2 Kanály
 • Certifikace: CE
 • Materiál: V0 třídy požáru odolné PC
 • Původ: KN(Původu)
 • WEP AES TKIP Bezpečnostní mechanismus: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
 • Práce s: Pro Amazon Alexa Google Domov pro Broadlink Pro
 • Stupnice: 1
 • Velkoobchod: Podporu, prosím, kontaktujte naše prodejce pro více informací
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go

Broadlink Smart Home Nejnovější aktualizace SP3/SP4L WiFi Socket EUTimer Konektor Mini Výstupní Inteligentní Domácí Automatizace Ovládání APLIKACE Práce S Alexa Google Domov

SP4L nemá žádnou energii monitor,prosím, na vědomí.

Specifikace-SP4L

Maximální proud: 16A

Max výkon: 3520W(Ohmická zátěž)

Podpora mini noční světlo,v pohotovostním režimu pro tebe v noci

Napájení: AC110-250V AC 50/60Hz

podpora:Android 4.0/ Iso 6.0 a výše

Bezdrátová frekvence: wi-fi 802.11 b/g/b (2,4 Ghz)

Wireless IEEE standardy: IEEE802.11b/g/n

Typ zabezpečení: WEP/TKIP/ AES

Mechanizmus zabezpečení: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK

Bezdrátové náročné: le1.1W

Pracovní teplota: 0-80C

Pracovní vlhkost:

Materiál pouzdra: V0 třídy požáru odolné PC

Rozměry výrobku: přibl. 94 x 50mm x 81.6 mm

Vlastnosti:

1.Podpora WiFi sítě.

2. Domácí spotřebiče stav včasnou zpětnou vazbu k APLIKACI.

3.Podpora 6 typů časovač a 26 časovač, úkoly

4. Podpora Smart nakonfigurovat net technologie, snadné nastavení přístupu.

5. Aplikace podpora Max 250 WiFi inteligentní zásuvky

6. Podpora Max 20 zařízení pro ovládání Wi-fi zásuvka

7. Snadná instalace, snadná manipulace a může být aktivován okamžitě a stabilně

SP4L

Pracuje s Alexa a Google assistant

BroadLink smartplug miniaplikace umožňuje hlasem ovládat své světlo, ventilátor, kávovary, zvlhčovače vzduchu a další. Vše, co potřebujete, je Alexa a Google assistant umožnil zařízení, jako je Echo, Google domů, nebo dokonce jen Alexa a Google home app na vašem telefonu. A s více BroadLink Inteligentní Konektory, můžete si vytvořit svůj vlastní inteligentní život, dálkové ovládání a nastavit plány pro více prodejen z libovolného místa na světě. Hlasové Ovládání Pracuje s Alexa a Google assistant přidat hands-free hlasové ovládání pro jakékoliv zásuvky. "Alexa, otočte světlo na stole."

Ovládání Z Libovolného Místa

Smart Plug umožňuje bezdrátově ovládat zapojen-in zařízení z libovolného místa. Jednoduše použijte Alexa a Google home Aplikace pro ovládání zařízení z pohovky, kavárna, auto, dokonce i v zámoří.

Plány a Časovače

S Smart Plug, můžete použít Alexa rutiny nastavit plány pro vás, světla a spotřebiče. a můžete si naplánovat Vánoční strom zapnout při západu slunce. můžete také naplánovat noční světlo vypnout při východu slunce.

Inteligentní Noční Světlo

Ideální pro chodby, kuchyně, schodiště, obývací pokoj, koupelna, ložnice, dětského pokoje, všude, kde potřebujete světlo. Použití Alexa a google home app pro ovládání noční světlo.

Max Pracovní Doby

Tato funkce musí používat "BroadLink" APP, maximální pracovní doby nastavení mohou s přesností na sekundy. Například, můžete nastavit 2 hodin maximální pracovní doby. Smart Plug se automaticky vypne za 2 hodiny, kdykoliv budete používat hlas, APLIKACE, nebo ručně zapnout.

Pracuje s IFTTT

Chránit Váš Domov

S Daleko Osvětlení, Alexa může automaticky zapne připojené světla zapnout a vypnout, aby to vypadalo, že jsi doma, když jste pryč. Použít Pryč, Osvětlení, vše, co potřebujete, je světlo připojeno na Amazon Smart Plug and Alexa aplikace. Připojte konektor lampy, pak ať Alexa vědět, kdy můžete přijít a jít.

Modulární Design

Modulární konstrukce je více bezpečné a spolehlivé, každá komponenta je nezávisle testován pro dlouhou dobu v manufaktura.

- FAQ - Q1. Je potřeba pracovat s konkrétním brána/controller? Ne. BroadLink produkty, bude odkaz na váš domácí Wi-Fi router do práce – Uživatelé nepotřebují k nákupu konkrétního brány. Q2. Jak stáhnout e-Control APP? METODA 1:Hledat "e-Control" v APP Store nebo Google Play, stáhnout a nainstalovat e-Control app. METODA 2: Skenování QR kód z obalu / uživatelská příručka nebo navštivte http://upgrade.broadlink.com.cn/getapp stáhnout a nainstalovat aplikaci. Q3. Jak chránit své zařízení a vyhnout se vyhledávat podle dalších? Pouze osoba, která zná vaše heslo k Wi-Fi a připojit ke stejné síti Wi-Fi je schopen vyhledávat zařízení. Můžete zamknout rozšířené zabezpečení v e-Control APP. Q4. Můžu ovládat BroadLink zařízení, když jsem daleko od domova? Ano. Můžete ovládat zařízení z libovolného místa v libovolném čase z vašeho telefonu přes Internet. Q5. Bude nastavení zařízení ztraceno, když můj telefon nemá připojení k síti, nebo je vypnutý? Ne. Jakmile je nastavení hotovo, zařízení může pracovat samostatně bez APLIKACE běží na telefonu. Q6. Jaký je rozdíl Černé Fazole, RM Pro? Díky za vaše otázky,mohou tak učinit váš domov chytřejší a pohodlnější,ale mají různé dodavatele pole.Black bean je inteligentní infračervené dálkové ovládání, které může zápas a ovládání infračervené dálkové ovládání, jako jsou klimatizační zařízení, televizorů,audio zařízení a tak dále. RM Pro inteligentní oba IR RF dálkový ovladač, může nejen podporu pro infračervené dálkové ovládání zařízení, ale také podporuje objem elektrické žaluzie, dveře, radiofrekvenční RF dálkové ovládání zařízení, jako jsou světla, dveře, čidla,kamery,takže RM Pro stát mnohem víc, než černé fazole. Q7. Proč si vybrat broadlink ? + Investovala Čína je největší B2C on-line obchod JD.com (NASDAQ: JD) a vedoucí Číny Internet security společností Qihu 360 (NYSE: QIHU). + Out-of-the-box službu s jedním-tlačítko konfigurace a kit balíček. + 24*7H ultra spolehlivost prověřená 300,000,000+ BroadLink a partnerských jednotek běží. + Silný, ale je ZDARMA cloud služby, která umožňuje ovládání z libovolného místa. + Průmyslové první "IFTTT" styl, snadný-k-použití, interakce konfigurace. + Podpora 315/433Mhz, ZigBee a Bluetooth + CE & FCC certifikované kvality výrobků. Q8. Jaké je vaše datum dodání? budeme odeslat objednávku po zaplacení být potvrzena. všechny objednávky bude doprava do 24 hodin

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (2 votes)

5
Lenochek 2209 2020-11-12

all fine

5
Stozhko Aleksandr 2020-11-12

all fine

Přidat recenzi

Hodnocení