3ks/set Kořist Kapel Hip Resiatance Kapela Non-slip Cvičení Hip Kapela Tkaniny Odporu posilovací Gumy Smyčky Jóga POSILOVNA Pro Nohy Zadek

454.17 Kč 317.92 Kč Doručení zdarma

Štítky: k kapela kořist kapely, fitness kapely fitbit, odporu kapely cvičení těžké, fitbit úsek band, banco hip věřit, kapela elast, cvičení noha, bungee jóga, hodně cvičení, domů vlak.

Popis

  • Původ: KN(Původu)
  • Název Oddělení: Unisex
  • Aplikace: Gumové Řetězec Hrudi Developer
  • Číslo Modelu: RBS01
  • Funkce: Komplexní Fitness Cvičení

Popis:

·VÝTAH A TÓN VAŠEHO ZADEK A NOHY: Naše kapela program vám pomůže získat perfektní zadek a nohy rychle. Snadné použití, vidět výsledky, jen 10 min/den. Ideální pro tělocvičnu, domov a programy, jako je 80 Den Posedlost. Kompletní Program s co nejlepší zadek cvičení pro pevné a tón vaše nohy, stehna a zadek. ·ŽÁDNÉ DIMENZOVÁNÍ OTÁZKY & SET 3: TŘI úrovně síly ceně (lehké, střední, těžké). VŠECHNY ostatní značky mají "heavy" kapely, která je příliš malá a "lehká" kapela, která je příliš volné. Nemáme žádné dimenzování problémy - budeme měnit sílu každé tkaniny změnit odpor kapela velikost. Každá kapela se perfektně hodí. ·ŽÁDNÉ POSUVNÉ/ ROLOVACÍ/ BREAKING: Náš kapely NIKDY roll, skluzavka, nebo zlomit. Testováno s tisíce žen všech velikostí. Neuvěřitelně pohodlné - je použít s holou kůží. Vnitřní grip proužky uvnitř kapely držet je na místě při každém cvičení.

Seznam balíčků:

3**kapely+1*brašna+1*specifikace

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení