Doprava zdarma 10.1" LCD Display Matrix Pro SPC GLEE 10.1 QUAD CORE TABLET vnitřní LCD Obrazovky Panel, Modul Objektivu náhradní

508.24 Kč Doručení zdarma

Štítky: povzbuzovat, dospělý kostým roztleskávačka, baseball roztleskávačka, fandit oblečení, fandit sukně, případě glee, glee tv, roztleskávačka kostým pro dívky, maškarní kostým roztleskávačka, glee tričko.

Popis

Popis:

* Kompatibilní s: Pro SPC GLEE 10.1

* Velikost:10.1 palce

* 100% Testovány před expedicí

Upozornění:

*Instalační příručka není zahrnuta v ceně, nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství, prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat to, než nabídky,Děkuji vám za vaši laskavou pochopení!

*Nemůžeme zaručit, ten, který jste obdrželi, že bude kompatibilní s vaším tabletem,

*Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A+ třída kompatibilní digitizér dotykové obrazovky s různými flex kabel čísla jako náš název/popis/foto státy z nabídky v trhu, děkuji vám!

1.Každá obrazovka je testován před poštovné a 100% pracovní;Oprava/Výměna staré, rozbité, popraskané,poškozené, vadné obrazovky. 2.Po obdržení zboží, ne trhat film, ne držet lepidlo na zadní straně, zkušební zařízení nejprve odstraňte starý screen, vložit novou obrazovku, a zkontrolujte, zda citlivost je normální.Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet stroj první.Ujistěte se, že kvalita je ok.Nainstalovat znovu.je snadné spálit základní deska a displej, nejsme zodpovědní. 3.před připojením zkontrolujte napájení musí být odpojen ,Jinak to bude hořet základní desky a obrazovky snadno.Pokud to nefunguje, nebude zodpovědný.

Detail produktu:

balení:

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
Martynovvl84 2020-09-15

The parcel was 85 days. Well packed, all working. Seller recommend.

Přidat recenzi

Hodnocení