Trampolíny Ochranný Kryt, Nepromokavé Odolné proti UV záření odolné proti Opotřebení Kulaté Trampolíny Ochranný Kryt Pouze Kryt

672.38 Kč 437.08 Kč Doručení zdarma

Štítky: trampolína skok ni, mini trampolínu, fitness, park trampolínu, trampolíny fitness, trampolína rám kabiny, dinosaurus slámy, trampolína žebřík dřevo, trampolínu skočit, 12 ft trampolína rám, levné žebřík trampolína.

Popis

  • Název Oddělení: Dítě
  • Číslo Modelu: Trampolíny Pokrytí

Body:

1、Opotřebení-Odolný a trvanlivý: kryt je vyroben z odolné PE, silnější než low-kvalitní krytiny, silný a odolný.

2、Elastická Lana: elastické lana a přezky nainstalován na obálce bude generovat napětí v blízkosti okraje trampolína, takže je silnější a pevnější.

3、Volitelné Velikosti: kryt se hodí trampolína snadno a rychle. Tam jsou různých velikostí, aby zvolil: 6/8/10/12/13 nohy.

4、Udržet Trampolína Čisté: Thecover mohou nejen udržet trampolíny čistou, ale také prodlouží životnost trampolíny tím, že chrání komponenty před škodlivými ultrafialovými paprsky.

5、Větruvzdorné a Nepromokavé: trampolína ochrana kryt nabízí maximální ochranu trampolína když ne v použití, brání ultrafialovému záření, větru a dešti.

1.Opotřebení-Odolný a trvanlivý: kryt je vyroben z odolné PE, silnější než low-kvalitní krytiny, silný a odolný.

2.Elastická Lana: elastické lana a přezky nainstalován na obálce bude generovat napětí v blízkosti okraje trampolína, takže je silnější a pevnější.

3.Volitelné Velikosti: kryt se hodí trampolína snadno a rychle. Tam jsou různých velikostí, aby zvolil: 6/8/10/12/13 nohy.

4.Mějte Trampolína Čisté: Thecover mohou nejen udržet trampolíny čistou, ale také prodlouží životnost trampolíny tím, že chrání komponenty před škodlivými ultrafialovými paprsky.

5.Větruvzdorné a Nepromokavé: trampolína ochrana kryt nabízí maximální ochranu trampolína když ne v použití, brání ultrafialovému záření, větru a dešti.

Specifikace:

Materiál: PE

Velikost(přibl.): 6ft/86ft/106ft/126ft/136ft

Balení Seznam:

1*Trampolínu Ochranný Kryt

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení