Přírodní kámen achát krájení pohár mat domácí dekoraci stolu dekorativní achát krájení laser plus barevný achát

754.35 Kč Doručení zdarma

Štítky: hlava massag, kámen hrnek cup, tabl, obličej, mycí houba houba, žulový kámen laserové gravírování stroj, přírodní achát plátky, lampa stone, retro stone cup, Jade, kámen pohár prodej.

Popis

  • Značka: EBET
  • Regionální Funkce: Evropa
  • Materiál: Kámen
  • Téma: Maskot
  • Původ: KN(Původu)
  • Styl: feng shui

rozměry výrobku:

o výška je 90-95 mm, 95-100mm

Upozornění: Naše společnost se zaměřuje na výrobu standardních výrobků . vzhledem k tvaru surového kamene a umělé řezání kamene, velikost nemůže být zvládnuta, a velikost výrobku bude mít určité chyby. Prosím pochopit.Zajistíme, že určité parametry výrobku jsou standardní (velikost nebo hmotnost).

Protože nákladní, jednotková cena bude vyšší, když si koupíte malé množství produktů. Pokud si koupíte produkty více než 5 kg, můžete požádat o slevu nebo použít express DHL, TNT.FEDEX. zdarma. Rychlé komerční express zabere méně času, a zboží jsou zaručeny. Nicméně, ceny, expresní dodávky v některých zemích jsou různé, a tak poté, účetnictví, obchodní vlastníci souhlasí, aby požádat o potvrzení

1.Vítejte na nákup našich produktů, poté, co jste obdrželi zboží, vyhovující prosím, zanechte dobré hodnocení, aby nás, pokud nejste spokojeni, prosím kontaktujte nás, budeme podle stavu výrobku, úplné nebo částečné vrácení peněz

2.Všechny produkty v našem obchodě jsou pořizovány v přirozeném světle. Ujistěte se, že výrobek je intuitivní a pravda.

3. Pokud chcete přizpůsobit produkt, prosím, kontaktujte nás a poskytnout nám s obrázky produktu zpracovat vaše požadavky a specifikace. Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vašim požadavkům.

4.Pokud chcete velkoobchodní velké množství výrobků nebo upravit velké množství produktů, prosím, kontaktujte nás a vyjednat cenu. Poskytneme vám kvalitní a levné produkty, aby vyhovoval vašim požadavkům.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení