Odborné Lékařské Otoscopio Diagnostické LED Lampa Otoskop Ucho Péče Lékař Diagnostický Endoskop Čistič s 8 Tipy

617.24 Kč 456.76 Kč Doručení zdarma

Štítky: textilie, fialová, bebird, lékařské istrument, svítilna led, otoskop digitální ušní, ušní otoskop, mi ear cleaner, příslušenství medic, ušní maz odstraňovač nástroj, plátno vosk fotoaparát.

Popis

  • Typ Položky: Ušní Péče
  • Zvětšení: 3X
  • Typ: LED Otoskop
  • Velikost: Direct Otoscope
  • Značka: LYNSUM
  • Aplikace: Ucho Endoskop
  • Materiál: ABS
  • Číslo Modelu: medical otoscope

Odborné Lékařské Otoscopio Diagnostické LED Lampa Otoskop Ucho Péče Lékař Diagnostické Ucho Endoskop Čistič s 8 Tipy:

Popis:

Na otoskop je klasické lékařské zařízení v ORL, který je navržen tak, aby zobrazení ušní maz, infekce, bubínku a vnějšího zvukovodu diagnostikovat vnější a střední ucho patologií atd. To platí i dobrý objektiv, LED žárovky a materiál pro lepší využití a dlouhou životnost.Zařízení přijala celkem občerstvení optického principu, a aby světlo cestu a pozorování světla mají tendenci být koaxiální díky optimalizaci konstrukce, které zvyšují vizuální zorné pole.To se používá k zobrazení bubínku a vnějšího zvukovodu diagnostikovat vnější a střední ucho patologií.

Specificaiton: - Materiál: Vyrobeno z mědi a ABS, robustní & odolné. - 3X Zvětšení Objektivu, jasné hodinky ucho pohlavní situace s plným spektrem. - Snesitelné LED Žárovka, aplikovat pokročilé technologie optických vláken s více než 5000 pracovních hodin. - Vybavena 4 Druhy Tipů, Dia.2.5 mm;3mm;4mm;5mm pro děti a dospělé. - Pracovní Účely, design zobrazení ušní maz, infekce, bubínku, zevního zvukovodu, aby diagnostikovat vnější a střední ucho patologií. - Široké Použití, Přenosná pro domácí, kliniky, lékařské fakulty, veterinární, atd. - Používá 2x AA baterie napájení (není součástí balení)

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 4.5 out of 5 (2 votes)

4
Riceguia1957 2020-10-10

super

5
Ivzhenya 73 2020-12-31

Great!!!!!!Thank you!!!!!

Přidat recenzi

Hodnocení