800x300mm CS GO Speed Zamykání Okraji Velké Přírodní Kaučuk Podložka pod Myš s Hyper Beast AWP Vodotěsné Herní Stůl Podložka pod myš XXL Klávesnice Mat

367.66 Kč 283.10 Kč Doručení zdarma

Štítky: cs, roztomilá podložka pod myš, podložka myš, herní podložka pod myš, koberec graffiti, hyper beast sluchátka, komické podložka pod myš, hráč opěrka zápěstí klávesnice, mat rychlost, podložka pod myš xxl.

Popis

  • Balíček: No
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Gumové
  • Značka: OllyMurs
  • Produkty Stav: Skladem

800x300mm CS GO Speed Zamykání Okraji Velké Přírodní Kaučuk Podložka pod Myš s Hyper Beast AWP Vodotěsné Herní Stůl Podložka pod myš XXL Klávesnice Mat

Pokud se vám nelíbí tento odkaz obrázky,níže doporučujeme další fotky pro vás!!!

HLADKÝ POVRCH– Vyrobeno z velmi jemné vlákno opletené materiál, který je optimalizován pro rychlý pohyb při zachování vynikající rychlost a kontrolu během vaší práce nebo hra. Vysoce-elastická podložka pod myš zajišťuje dlouhodobé použití a žádné deformace VĚTŠÍ VELIKOSTI – Tato Velká podložka pod myš pokryje prostor pro plné velikosti klávesnice a myši, poskytuje dostatek prostoru pro p rofessional herní nebo kancelářské práce. Platí pro všechny typy klávesnic a myší VŽDY NA STEJNÉM MÍSTĚ - Měkký látkový povrch s non-slip gumová základna zajišťuje přesné, přesné ovládání myši a konzistentní stabilitu na vašem stole. Odolné anti-třepit robustní šití obklopuje podložka pod myš zvýšit odolnost VODOTĚSNÝ NÁTĚR - odolnost proti Vodě nátěru může účinně zabránit poškození od rozlité kapaliny nebo jiné nehody. Při vystříknutí kapaliny na podložku, to bude tvořit do kapky vody a klouzat dolů. Je pouze potřeba, aby otřete ji a bude to v pohodě. Je to snadno se čistí a nebude zdržovat vaši práci nebo hry 【VLASTNOSTI】 * Navržený hráči, skvělé k použití pro herní/kancelářská práce. * Vyrobeno z Guma * Rozměry: L(800mm)xW(300mm) xH(1,5 mm)

* Podporuje plné velikosti klávesnice s více než dostatek prostoru pro myš. * Nízké Tření: Hladký povrch pro RYCHLOST a KONTROLU. * Anti-slip gumová základna. * Přenosný s hadříkem povrch. * Optimalizováno pro různé myši snímače a citlivostí. 【BALÍČEK】 Velká podložka pod myš * 1 Poznámka: 1.Velikost může být 0,5-2cm nepřesnosti vzhledem k ruční měření; 2.Vezměte prosím na vědomí, že nepatrný barevný rozdíl by měl být přijatelný v důsledku světla a obrazovky.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení