Notebook základních desek Pro Sony Vaio VPCF22 MBX-243 REV:1.1 základní Deska základní Deska Socket G2 A1840946A 1857935581

1 686.91 Kč Doručení zdarma

Štítky: sony svp13, loctite 243 závit, deska základní desky sony vaio, clevo w550eu, caddy sony vaio sve14, vaio, laptop základní desky sony, herní notebook, lepidlo 243, 243 lepidlo.

Popis

  • Grafická Karta Typ: Non-Integrované
  • Číslo Modelu: MBX-243
  • Chipset Výrobce: INTEL
  • Série: Sony
  • Kompatibilní Značka: Sony
  • Chipset: HM55
  • Položka Stav: používá
  • Značka: JIULIAN
  • S CPU: No
  • Typ Paměti: DDR3

Prosím, potvrďte z Obrázku Výše, že tento produkt bude kompatibilní s vaším notebookem.

Naše deska byla pečlivě odstraněna z Druhý pracovní notebook a prošla přísným testování, aby bylo zajištěno, že je plně funkční. Tato položka byla odstupňována A. Tento produkt je 100% testován a funguje.

Poznámka: vezměte Prosím na vědomí, že všechny naše výpisy jsou prodávány přesně jako na obrázku, a tato položka není přijít s žádné další části nebo kousky, ne znázorněno na obrázku. I když je vynaloženo veškeré úsilí, aby získat co nejvíce informací o každém z notebooku díly, které prodáváme, některé z polí výše, může být ponechán prázdný, pokud specifikace je neznámé, nebo v případě, že neplatí.

1.Všechny položky jsou zahrnuty do 60 denní záruka.

2.Všechny naše položky jsou důkladně testovány a je zaručena 100% funkční . Pokud z nějakého důvodu nejste obdrží položku v nepracovní stavu nebo položky je "Ne, jak je Popsáno", prosím, kontaktujte nás a budeme pracovat s vámi vyřešit všechny problémy

3.Všechny vrácené zboží musí být v nezměněném stavu a v přesně stejném stavu, jak je obdržel od kupujícího. Všechny vrácené zboží bude podléhat kontrole, aby se zajistilo, že položka je stejný produkt prodáván, a ve stejném stavu prodal. Položky přijaté v jakémkoli jiném stavu nebude vrácen nebo nahrazen. Prosím balíček vrátit no, pokud je obdržel poškozené nemůžeme vrátit svůj nákup.

Naším cílem číslo jedna je že jsou zcela spokojeni se svým nákupem. V nepravděpodobném případě, že budete přijímat non-pracovní položky nebo jste prostě nejsou spokojeni s předměty stavu, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím TradeManger nebo E-mailem. Vždy se snažíme vyřešit případné problémy, kontaktujte nás!

Pokud jste 100% spokojeni, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5stars za podporu!

Naše provozní hodiny jsou Od pondělí do soboty 9:30 HOD. do 20:00 PM Čína času

Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, pokud jde o položky, které jste zakoupili nebo o položku, kterou chcete koupit, prosím, kontaktujte nás přes www.aliens-vs-predator.cz systém zasílání zpráv nebo TradeManger a my vám rádi pomůžeme.

Pokud nás budete kontaktovat mimo naši běžnou pracovní dobu, prosím, počkejte, až následující pracovní den, a my vám odpovědět na všechny vaše otázky, a vyřešit případné problémy máte. Prosím, dovolte nám příležitost, aby vám pomohl během naší běžné pracovní doby. Konečně doufám, že u nyní ur nakupování a také jsme se těší na dlouhodobou příjemné businss vztah své satisfited s našimi produkty.to je pro naše úsilí podporuje

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení