XING Manpu fluvalinátu Proužky včelí varroa killer pro včelařství proti varroa Fishbee nárok zboží

216.27 Kč Doručení zdarma

Štítky: včelí roztoč, silikonové včelařství nástroje, varroa, antivarroa, roztoče varroa, včelí varroa, včelařství z varroa, beekeep, 40 ks fluvalinátu, bee nástroj.

Popis

  • Funkce: včelí varroa vrah
  • společné: fluvalinátu
  • Číslo Modelu: Varroa Ovládání
  • Uplynutí: 4 roky
  • Značka: FISHBEE

Fishbee Xin Manpu

Fluvalinátu pás je zabalen jako chemické-impregnované proužky, které vypadají jako záložky.Hang plastové proužky v plodu komory mezi rámy.Jsi polohovací pásy blízko k plodu, takže včely přirozeně přicházejí do kontaktu s miticide, které obsahují.Včely budou oprášit proti sobě a přenos fluvalinátu v celém úlu.

Popis produktů

Společný Název: Xin Manpu Název Produktu: Fluvalinátu Pás Použití: Léčení Varroa Znak: Bílý Plastový Pás, Mírný Zápach

Způsob aplikace:

1. Otevřete balíček, pozastavit 1/2 proužky mezi rámy pro standardní 10 snímků kolonie, platí pětkrát jako léčba, interval šest dní. 2. Ležel půl proužek na rámu, opakovat po 10 dnech, opakovat znovu po dalších 10 dní. 3. Vložit půl proužek do úlu 10m od dveří.

Doba léčby:

Může být použit v každém ročním období, poté, co na podzim, brzy na jaře, po zlato průtok je nejlepší doba k léčbě varroázy.Proužky se nesmí používat během zlato toku.Léčených na slunné ráno před 12 hodinami, být opatrný, když je pod 15 ° c, chraň-používá se, když zamračený a deštivý den.

Výsledky Experimentu

zabít roztoče varroa efektivně

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení