Nový Magic Elektronický obraz Rýsovacím prkně Coloring Doodle Obraz Digitální Tablet Rýsovacím prkně Pro Děti, Hračky Dárek k Narozeninám

445.30 Kč 249.36 Kč Doručení zdarma

Štítky: ok kreslení, dřevěné hračky, cvičení, drrsses děti, android tablet, poznámkový blok, magic track, grafický monitor, kluk hračka, tabuli.

Popis

  • Varování: no
  • Typ Materiálu: Akryl
  • Pohlaví: Unisex
  • Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
  • Typ: Rýsovací Prkno
  • Číslo Modelu: WJ616
  • Klasifikace: Barvy Učení Notebook/Notebook Zbarvení
  • Materiál: Plastové
  • Plast Typ: ABS

Popis: Jméno: LED světelný box kreslení stopy deska Materiál: Akryl Světelný zdroj: LED Napájení: USB napětí: 5V Jmenovitý výkon: 5W velikost Položky: Obrázek ukazuje jen Jsme se poskytnout vám s USB kabel pro připojení k univerzální telefonní adaptér, mobilní napájení nebo USB rozhraní počítače. Napájecí adaptér není v ceně. Pokud kontrolka bliká po zapnutí, neboj, to je normální. To znamená, že příkon neodpovídá tento produkt. Můžete vyřešit problém tím, že nahradí nabíječku, nabíjení poklad nebo rozhraní počítače. Specifikace: Poskytuje jasnější, jasnější výhled do šablony, nákresy, tetování, kresby, diamond malby, X-ray pozorování, a další. Chrání vaše oči, a ne blikat, nebo dokonce světlo. Stiskněte a podržte tlačítko napájení, nastavit jas plynule a snadno najít nejlepší jas. Inteligentní jas funkce paměti, když se obrátil na, jas se automaticky přepne do stejného stavu jako minule Poslat pomocí kabelu USB, můžete připojit k telefonu, adaptér, počítač, power pack atd. Akrylátové desky mají vysokou průhlednost, vysoká odolnost a trvanlivost. 3,5 mm ultra-tenký a lehký design, snadné přenášení a přepravu. Plug and play, snadné použití, šetří více času vytvoření Balíček v Ceně: Light Deska*1 USB Kabel*1

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (5 votes)

5
Joebonds7 2020-12-17

Product as discretion. Well packed Arrived in 25 days.

5
2010solnce 2020-12-21

The screen came. The box was crumpled, but the screen is whole. Everything works, there are three modes of brightness of the light.

5
Pistailgrande 2021-01-29

good but very slow shipping dudnt arrive for christmas

5
Aeserjose 2020-09-09

The goods are delivered quickly. the package is perfect. the backlight is weak. it is necessary to strain to carry the picture.

5
Slyfox005 2021-01-11

Delivery 10 days, corresponds to the photo and description.

Přidat recenzi

Hodnocení