1ks Čínské malby dávných pivoňka windbook Čínské vítr obraz ručně dělané Čínské retro ebony dotbook

103.59 Kč Doručení zdarma

Štítky: feng shui ryby, monet obrazy na prodej, dekor retro, hanfu, cosplay lolita šaty, ročník nástěnné retro, dekor pictur, lolita romper, bjd čínský, moderní obývací stěna dekorace malování.

Popis

 • importované: No
 • vnitřní velikost papíru: 190*130 mm
 • barva: Přizpůsobitelné
 • Vlastní Zpracování: Ano
 • Kryt Materiál: Kvalitní papír
 • Kryt Tvrdost: Měkké Písanka
 • Styl: vintage
 • Závazné: Další
 • Použití: Denní Poznámky
 • obsah materiálu: Kraft Papír
 • Strany Závazné Režimu: Vybavená
 • Značka: BZNVN
 • Tištěné Logo: může
 • Číslo Položky: GHMD
 • vnitřní papír hmotnost: 80(g)
 • S Zámek: No

Tipy:

Aby se zabránilo velkoobchod proces a některé zbytečné problémy později, to trvá několik minut, aby si v obchodě velkoobchodní pravidla před návštěvou obchodu přátelé.Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete okamžitě odeslat.Děkuji.

1, více než 300 vnitrostátní dopravy, bez odlehlých oblastech, pouze poštovní doručovatel. 2100 jüanů z smíchán šarže jednoho produktu základní záruku ve více než 2 sady, multi-barevný, tak daleko, jak je to možné průměrná distribuce zásilek, doplňování je také 100 juanů.

3, cena na stránkách je velkoobchodní ceny, nikoli jménem vlasy, velké množství může najít on-line zákaznický servis, aby diskutovali.

4. Po výběru dobré zboží, přidat příjem zboží na fotografii je dohromady a poštovné bude generován automaticky.

5. Doručení do 48 hodin po zaplacení, budeme vás neprodleně kontaktovat, pokud tam je mimořádné, že nemohou být odeslány okamžitě.

6, naše malé zisky, výrobek je poškozen během přepravy, obě strany nést polovinu (naše balení je velmi přísná, pravděpodobnost poškození je velmi malé), přijměte, prosím, re-shoot.

7. Produkty, které mohou být fotografoval na polici jsou v podstatě zásobené.Některé produkty, které jsou dočasně vyprodáno, bude poznamenal na dodací list.Po obdržení zboží vás budeme kontaktovat zákaznický servis požádat o vrácení peněz.Budeme vydávat samostatný náhradní.

Budeme vás neprodleně kontaktovat, pokud tam je více skladem

8, na poprodejní problém, prosím, příjem zboží do 3 dnů od jádra na počtu a kvalitě dítěte, pokud se nějaké problémy včas zpětnou vazbu na zákaznické služby zpracování.

Upozornění: předtím, Než jsme loď naše výrobky, budeme posílat dva kolegové ověřit množství a styl.Po obdržení, prosím, pečlivě zkontrolujte balení a potvrďte, že nejsou žádné známky poškození, nebo zřejmé demontáž.

Prosím, zkontrolujte množství, pečlivě po obdržení.Pokud zjistíte jakýkoliv problém, prosím, kontaktujte zákaznický servis po celou ověření.

9, integrity a pochopení, může se naše spolupráce ještě dlouho vydrží!Přeji vám všem prosperující firmu s dostatkem finančních zdrojů. ◆Vzhledem k rozmanitosti barev některých položek, obecně jsme loď náhodně, a přidělit tolik, jak je to možné, když tam jsou dostatečné zásoby.

◆ Dítě v obchodě, je skutečná hmotnost, systém automaticky jasné, nákladní, splnit příkaz balíček, prosím, kontaktujte zákaznický servis po objednávce změnit nákladní

Platební a dodací problémy

Zákazníci mohou použít Alipay zachytit zboží, které potřebujete v obchodě.

Kromě toho můžeme také použít platbu bankovním převodem.Bankovní převod pro, prosím, kontaktujte zákaznický servis vaší objednávky okamžitě po převodu zkontrolovat a potvrdit přijetí a zajistit dodávky pro vás.

Platba po zaplacení

Objednávky, které jsou placeny než 3 hodiny odpoledne jsou dodávány ve stejný den.Nicméně, vzhledem k velkému objemu zásilek každý den, tam mohou být případy, kdy produkt není naplněna..Budeme vybavené do 48 hodin.Pro rozbité barvy vzhledem k ukončena.Budeme kontaktovat zákazníka na první čas jednat, zda chcete měnit peníze nebo jiné prostředky.Usilovat o to, aby loď na čas!

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 1 out of 5 (1 votes)

1
Pumpkin Star 2021-01-29

I ordered two, but only received one

Přidat recenzi

Hodnocení