Suchá směs bellakt antirefluxní od 0 do 12 měsíců 400 g

73.10 Kč Doručení zdarma

Štítky: busi výrobu náramků, starožitný cigaette případě, přehoz na postel 150 móda, kolo světlo, zvonek smart, přehoz, deka 135, boho šaty černá šedá, bang sen paruka yukina, bike světlo přední 1650, náramek suunto 9 bláto.

Popis

  • Značka: Další

Přizpůsobený mléko směs-náhradní "bellakt antireblux" Určen pro krmení dětí od narození do 1 roku s nedostatkem nebo absence mateřského mléka.Mléko směs je tak blízko, jak je to možné, a přizpůsobit bílá, tuků, sacharidů, minerální a vitamin složení a nutričních potřeb dítěte.

Pro děti od narození v přítomnosti funkčních poruch gastrointestinálního traktu: prasknutí, střevní koliky, zácpa.

Směs bellakt antireflex obsahuje: proteinová složka s převahou syrovátkové bílkoviny, Obsahuje nukleotidy, které přispívají ke zrání imunitního systému, stimulují vývoj mozku, zlepšení regenerace epitelu střeva; Linolové a α-linolenové mastné kyseliny, ДЦПНЖК (DHA, ARA-speciální lipidy obsažené v mateřském mléce nezbytná pro správný vývoj imunity, mozku a těla dítěte; Potravinové vlákniny-prebiotik (Gos/fos) pro tvorbu zdravé mikroflóry střeva a snadné trávení; Kompletní sadu vitamínů, makro-a mikroelementy, nezbytné pro optimální růst a vývoj dítěte v 1. a 2. půl roku života.

Anti-reflex poskytuje zahušťovadlo-guma z rohovníku, který: Zvyšuje viskozitu komory obsahu, což přispívá k odstranění poškození; Jemně stimuluje střeva peristaltics, takže zácpa a střevní koliky zmizí.

Podmínky skladování: Po otevření obalu, směs je uložena ne více než 3 týdny na suchém místě při teplotě nepřesahující 20 ° C. Skladujte při teplotě + 1 až + 25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu vyšší než 85%.Skladovatelnost: 24 měsíců.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (2 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení