Černý Čaj Turecko Caykur Tradiční turecký Čaj Tiryaki Filiz Suchý Černý Čaj 500gr Autentické Z Turecka

1 081.35 Kč Doručení zdarma

Štítky: muži turečtina, turecký turk čaj, látka turecko, čaj turecko, ve spěchu, kingpin kpx, zemřít čaj, abaya turecko, 6 turecký čaj, Černý Čaj.

Popis

  • Původ: TR(Původu)

Çaykur Tiryaki 500 Gr Çaykur Filiz 500 Gr Çaykur Çay Çiçeği 500 Gr Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500 G Caykur turecký Černý Čaj Tiryaki Filiz Turistické Altinbas Kamelya-VOLNÝ list

CAYKUR -TURECKÉ ČERNÉ ČAJE - CHUŤ, KTERÉ MŮŽETE VĚŘIT PESTICIDŮ-ZDARMA! Caykur je lahodný černý čaj je chuť pochází z čajových polí na hory rostoucí Východní pobřeží Černého Moře. A také je vyráběn bez jakýchkoliv chemických látek. MODELY Tiryaki Cayi - turecký Černý Čaj - Čaj Závislých Pokud jste závislí na čaj, musíte se snažit Caykur Tiryaki! Caykur Tiryaki je uvedena na trh s heslem "Turecko bude závislý na tento čaj". Jeho jemná chuť, která apeluje na velké masy a je vhodný pro čaj závislých, kteří mohou vždy pít to s potěšením. Rize Turist / Turistické Cayi - Tradiční turecký Černý Čaj Jedinečnou Chuť předních výrobek, symbol image a značku, která je k dispozici ve všech domech, zakotvuje v každém srdci s jeho jedinečnou a silnou chutí a dlouhou životností minulosti. Filiz Cayi - turecký Černý Čaj - Ohromující Chuť Caykur je velmi speciální produkt, který může být opilý, vždy s radostí s jeho ohromující chuť, trpkost a chuť. Kamelya Cayi - turecký Černý Čaj Pro Snídani Caykur je Kamelya s měkkou chuť je nabízen spotřebitelům jako snídaňový čaj, který může být opilý s radostí společně s ostatními rozhovory. Cay Cicegi - turecký Černý Čaj - Čaj Květ čaj, který může být opilý a to vždy s jeho máčení, světlé barvy a různé chuť a ohromující chuť. Doporučujeme zejména k strmé tento čaj smícháním s gemmou čaj v poměru 1/5. Altinbas Cayi - turecký Černý Čaj - Perfektní Vůně Mezi naše nejvyšší kvalitu čajů produkován Çaykur zejména pro své spotřebitele, doporučujeme to pro ty, říkat "já chci pít dobrý čaj". Budete vnímat Çaykur je rozdíl a užijte si čaj o jeho přirozenost, vůni a chuť. Jak Udělat turecké Čaje V turecké Čajové konvice jsou dva kousky z naší tradiční čaj hrnce. Jak vidíte na fotkách tady, jeden malý a jeden větší. Malý je umístěna nad větší z nich. To je opravdu tak snadné, jak vařit turecký čaj, když budete následovat tyto kroky: Nalijte 1/4 šálku vody v malé čajové konvice. Přidat čaj listy (5 lžic pro 6 osob) a zakryjte víčkem. Naplňte velký čaj hrnec s vodou. Dát je dohromady (malá nad větší) na sporáku na středně vysoké teplo. Přiveďte ji k varu. Snižte teplotu a nechte ji dusíme asi 5 minut, aby se teplo dostane čaj listy v malé čajové konvice. Převod více než polovina vody ve velkém šálku čaje v malé konvičce. Naplňte velký s další vodou a dát je zpět na sporáku. Opět malé konvice na čaj velké čajové konvici. Přiveďte vodu k varu první a snižte teplotu na nejnižší a nechte povařit po dobu 10-15 minut. Čaj se vaří jako čaj listy bude klesat na konci tohoto času. Pak můžete buď nechat čaj hrnec nastavit na sporáku na nejnižším teplo, takže čaj udrží teplé nebo odstranit z tepla, sloužit a ohřívání, když je potřeba.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení